o nás

 

 

PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r. o. je nezávislá makléřská společnost, která již od roku 1993 úspěšně působí na našem trhu. Od počátku se zabývá makléřstvím v oblasti pojištění, osobním finančním a investičním poradenstvím na principu individuálního přístupu ke klientovi a finančním leasingem.

 

Díky svým vysoce odborným a dlouholetým zkušenostem v těchto oblastech vyvinula špičkový a nejvyspělejší software MIA pro finanční a pojišťovací poradenství na našem trhu. MIA vyniká zejména snadnou obsluhou, intuitivním ovládáním a rychlým on-line přístupem k potřebným a důležitým informacím.

 

MIA se umí propojit se softwarem TimeMaker, čímž máte v rukou jedinečný a unikátní nástroj komplexního řešení Vašich administrativních a komunikačních potřeb.

 

MIA systém má v sobě i BROKER POINT, což je špičkový servisní systém podpory pro finanční a pojišťovací společnosti, jednotlivce a jejich klienty.
 

MIA systém používá nová servisní značka BROKER OFFICE, která poskytuje největší a nejlepší podporu nezávislým finančním, pojišťovacím, hypotéčním poradcům, pojišťovacím makléřům a finančně poradenským firmám u nás.

 

Chcete-li být úspěšní, mějte MIA systém.

FIRMA  
TELEFON  
INFO@MIA-SYSTEM.CZ


ZOBRAZIT VŠECHNY KONTAKTY
Informační letáček
ke stažení zde.
 
elite media